Zakłady bukmacherskie. Porównywarki kursów bukmacherskich

Gracze od zawsze starają się oskubać bukmacherów. Niestety jest to trudna sztuka, ale są osoby, które potrafią grać na zakładach bukmacherskich osiągając zyski. Korzystają oni z wielu technik i narzędzi wspomagających obstawianie. Jednym z nich są porównywarki kursów bukmacherskich.

Zaawansowani gracze obstawiający na zakładach bukmacherskich mają swoje systemy gry, świetnie znają się na rynku, stosują też zaawansowane systemy stawkowania i potrafią wyszukiwać atrakcyjne kursy na wybrane zdarzenia. A skoro całe obstawianie opiera się właśnie na wysokości kursu, to powstało wiele stron oferujących porównania kursów bukmacherskich dostępnych u różnych bukmacherów.

Porównywarki pokazują kursy na większość najpopularniejszych zdarzeń z oferty bukmacherów. Dotyczy to głównie zakładów na zwycięzcę spotkania (raczej nie spotyka się porównywania kursów ze wszystkich podgier). Dzięki nim łatwiej znaleźć surebety czy valuebety.

Jak działają porównywarki kursów?

Porównywarki kursów to strony internetowe, które za pomocą API pobierają od stron bukmacherów ofertę zawierającą dyscyplinę, spotkanie i aktualne kursy. Całość danych przetwarza i prezentuje je w przystępnej dla czytelnika formie.
Bardziej zaawansowane porównywarki pokazują też historię zmiany kursu, aktualny ruch kursy (rośnie czy spada), najkorzystniejszą opcję czy mają możliwość wysyłania powiadomień odnośnie danych lig czy spotkań. Do tego strony z porównywarkami kursów często zawierają także wyniki, tabele ligowe czy statystyki niezbędne każdemu graczowi.
Porównywarka co ustalony czas aktualizuje kursy i prezentuje je odwiedzającym stronę w wersji darmowej. Co ważne, często dostęp do szybciej aktualizowanych danych jest możliwy dla osób, które wykupiły płatny dostęp. Ważne jest też, by przed postawieniem zakładu upewnić się odnośnie aktualnego kursu na stronie bukmachera. Kursy zmieniają się na bieżąco i nawet najlepsze porównywarki mogą mieć pewne ograniczenia czasowe z ich aktualizacją.

Gdzie porównywać kursy bukmacherskie?

Wśród dostępnych w sieci serwisów udostępniających porównania kursów bukmacherskich, warto wymienić kilka stron, niestety są to głównie zagraniczne serwisy:

www.oddsportal.com
www.bmbets.com
www.betburger.com
www.surebet.com
www.wettportal.com
www.surebetmonitor.com
www.odds1x2.com
www.betonvalue.com

Z polskich warto zajrzeć na:
www.najwyzszy-kurs.pl
www.beter.pl
www.betonline.net.pl